Kahve istasyonu dükkanı LED aydınlatma burcu duvar aynası ev dekor Cafe ev yenilik duvar ışıkları iş açık işareti hediye Barista için.

Availability: In stock

US $33.99

Kahve istasyonu dükkanı LED aydınlatma burcu duvar aynası ev dekor Cafe ev yenilik duvar ışıkları iş açık işareti hediye Barista için

Product Discription

Arka aydınlatmalı kahve aynası

Led akrilik ayna duvar sanatı tasarımlarında bu çarpıcı yeni konsept ile bugün modern bir görünüm yaratın. Bu el işi ultra modern tasarım, duvarlarınızı canlı hale getiren herhangi bir odada odak noktası oluşturacaktır.

Şartname

Sanat boyutu: 30cm x 30cm
Akrilik ayna son derece yansıtıcı bir yüzeye sahiptir.
Çocuk güvenlik aynası-kırılmaz değil

Çok renkler değiştirilebilir

❂ Su geçirmez RGB LED ışık-5V
❂ Renk değişimi seçimi ile uzaktan kumanda
Kolay ve hızlı kurulum için ❂ 6 feet USB tel
❂ USB adaptör fişi sağlanmadı

Bu karmaşık tasarımlı lamba (yüz), ayna olarak kullanabileceğiniz akrilikten yapılmıştır. Duvara monte edilebilen duvara montaj deliği ile birlikte gelir.

Uzaktan kumanda dahil

LED ışıklar, parlak bir canlı ışıktan daha ince bir ayara kadar çeşitli ayarlarla kablosuz bir uzaktan kumanda ile kontrol edilen çok çeşitli ışıklı renklerde gelir.

Işık, farklı renkleri ayarlayan çeşitli desenlerle herhangi bir renk seçimine ayarlanabilir ve kombinasyonlar, herhangi bir duvarda derinlik ve hareket üzerinde bir yanılsama yaratacak ve ayrıca karanlık oda yılında göz yorgunluğuna yardımcı olacaktır.

Özel sipariş kabul

İhtiyaçlarınıza uygun kendi LED Neon duvar saati oluşturabilir ve sadece kendi koleksiyonunuz ve kişisel kullanımınız için kullanabiliriz. Sadece yapmamızı istediğiniz konuları ve tasarımları bize bildirin, ya da logonuzun ve markanızın görüntüsünü gönderebilirsiniz, size tasarım taslağını göndereceğiz. Bunu gözden geçirebilir, yorum yapabilir ve tasarımdan tamamen memnun olana kadar revizyonlar (gerekirse) isteyebilirsiniz.

Ürün teşhir


231053298;

Related Product